.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

III Lubuski Sejmik Turystyczny -„Przyszłość w turystyce- turystyka w przyszłości”

 
Czas na przeczytanie
1 minute
Przeczytałeś
Maj 11, 2017 - 11:16
Posted in:
0 comments

Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna”LOTUR” zaprasza na III Lubuski Sejmik Turystyczny

12 czerwca 2017 godz.10.00 Zielona Góra

III Lubuski Sejmik Turystyczny organizujemy w formie sesji plenarnej z udziałem wybitnych specjalistów oraz 3 sesji panelowych o charakterze warsztatów. 

Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres Lubuskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej „LOTUR” bądź scan na gorzow@lotur.eu Na zgłoszenia czekamy do 20 maja br.

 

III Lubuski Sejmik Turystyczny  organizujemy w formie sesji plenarnej z udziałem wybitnych specjalistów  oraz 3 sesji panelowych o charakterze warsztatów.


panel hotelarski. Celem panelu jest przedyskutowanie wspólnie z udziałem hotelarzy i fachowców problemów lubuskiej bazy noclegowej oraz próby znalezienia rozwiązań tych problemów, a także nakłonienie hotelarzy do nowatorskich rozwiązań w dziedzinie promocji obiektów noclegowych. Zaprezentowanie ruchu turystycznego aktualnie i w przyszłości.

-panel szlaki turystyczne w lubuskim .Celem panelu jest przede wszystkim wprowadzenie do problemu związanego ze znaczeniem szlaków turystycznych, kulturowych ich znaczenie dla rozwoju turystyki, ich rozwój, zasady tworzenia i znakowania a przede wszystkim  zmierzenie się z tematem inwentaryzacji obecnych szlaków . Innowacyjne i niekonwencjonalne rozwiązania w turystyce.

panel dla osób zainteresowanych inwestycjami w lubuską turystykę. Turystyka jest gałęzią gospodarki przynoszącą pokaźne dochody. Ten panel będzie poświęcony  inwestowaniu w lubuską turystykę. Osoby zainteresowane inwestycjami usłyszą od fachowców i znawców tematu jak i gdzie trafnie zainwestować swoje środki w naszym regionie, aby przyniosły one dochód dla inwestora i pożytek dla naszego regionu. Panel  zostanie poświęcony  potrzebami turystów w zakresie infrastruktury turystycznej, przedstawione zostaną rozwiązania, ( skąd i jak pozyskać fundusze na rozwój turystyki) oraz co jest rzeczą najważniejszą i budzącą w naszym regionie wiele emocji, poruszona zostanie kwestia wsparcia  lubuskich produktów turystycznych   oraz różne propozycje z programów UE.  

 

Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie załączonego  formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres Lubuskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej „LOTUR” bądź scan na gorzow@lotur.eu Na zgłoszenia czekamy do 20 maja br.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY