.

Poprzedni artykuł

VIII Lubuski Sejmik Turystyczny 10.10.2023 godz. 10.00 Zielona Góra

 
Czas na przeczytanie
mniej niż
1 min.
Przeczytałeś
Wrzesień 26, 2023 - 12:29
0 comments

Lubuski Sejmik Turystyczny po raz pierwszy został zrealizowany w roku 2015. Pragniemy zorganizować jego kolejną ósmą edycję w bieżącym roku kierując się potrzebami lubuskiego rynku turystycznego . Sejmik Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna "LOTUR" organizuje w ramach Lubuskich obchodów Światowego Dnia Turystyki. Tegoroczne hasło WTO ŚDT’2023: Turystyka i Zielone Inwestycje- pod takim hasłem przewodnim będzie także spotkanie branży turystycznej regionu lubuskiego w tym roku.
Obrady Sejmiku składać się będą z wprowadzenia do głównego tematu- „Turystyka i Zielone Inwestycje.” , referaty prelegentów związane z główną przewodnią tematyką oraz panel dyskusyjny. Tradycyjnie w drugiej części Sejmiku będzie podsumowanie Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny o Lubuską Perłę Turystyczną, prezentacje laureatów, dyskusja, która poświęcona będzie aktualnym i przyszłym zagadnieniom rozwoju turystyki, ze szczególnym uwzględnieniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie uczestnictwa w turystyce oraz organizacji zarządzania, turystyki zrównoważonej i kształcenia kadr, których poziom powinien odpowiadać rosnącym wymaganiom klientów, promocji i powszechnej dostępności. Twórcy i właściciele stale rozwijających się lubuskich produktów związanych z atrakcjami turystycznymi
zaprezentują swoje oferty. Podczas Sejmiku pokażemy możliwości rozwoju i promocji wiodących form turystyki w oparciu o główne produkty wizerunkowe naszego regionu .

Serdecznie zapraszamy do udziału w ważnej dla LUBUSKIEJ TURYSTYKI konferencji

10 października 2023 Zielona Góra godz. 10.00 Sala kolumnowa Sejmiku Województwa lubuskiego