.
Położona jest w pobliżu osady Łaski, wśród pól i lasów nad urokliwym jeziorem Niesłysz. Na jej terenie znajduje się ponad 3 tysiące krzewów, a uprawa ich od 2019 roku jest w 100% ekologiczna. Oznacza to, że trawy nie są koszone, a krzewy żyją w symbiozie z innymi roślinami. Winnica posiada własną oczyszczalnię ścieków i używa drożdży bez żadnych ulepszaczy do produkcji. Wino jest produktem wegańskim, a 80% prac przy nim jest wykonywana ręcznie.
Wśród odmian zasadzonych w winnicy można spotkać, takie jak: seyval blanc, vidal blanc, hibernal, bianca, jutrzenka, muscat odeski, solaris, rondo, regent, acolon, cabernet cortis, monarch. Powstają z nich wina białe, czerwone, różowe, pomarańczowe, a także wina musujące. Wszystkie odmiany zostały dobrane w taki sposób, aby udało im się przetrwać ciężkie warunki - niskie temperatury i silne wiatry.
W winnicy odbywają się regularne degustacje wina, a także sporo wydarzeń towarzyszących: plenery malarskie, wernisaże, ogniska i biesiady.
Zwiedzając winnicę warto skorzystać z uroków pobliskiego jeziora Niesłysz - zorganizować wycieczkę rowerową, pieszą, wędkować, a także żeglować. W niedalekim otoczeniu jeziora, w miasteczku Ołobok, warto zobaczyć most przesuwny oraz ogromny, betonowy schron, będący częścią fortyfikacji Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego, który w czasie II wojny światowej miał za zadanie ochronę wschodniej granicy III Rzeszy.